Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

Konuşmacılar


Evrim Abamor
GE HEALTCARE UYDU SEMPOZYUMU
KONUŞMACI
*Pet Görüntülerinde Hareket Kaynaklı Artefaktların Eliminasyonu (Motionfree Yöntemi): Klinik Olgu Örnekleri
Başlangıç Saati
16:00
Bitiş Saati
16:20
Emine Acar Akkaya
YAPAY ZEKA VE MAKİNE ÖĞRENMESİ; TEHDİT Mİ? FIRSAT MI?
KONUŞMACI
*Nükleer Tıpta Yapay Zekanın Klinik Uygulamaları
Başlangıç Saati
10:20
Bitiş Saati
10:50
Ümit Özgür Akdemir
PET/MR KURS (SANTRAL SİNİR SİSTEMİ)
KONUŞMACI
*Santral Sinir Sistemi
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
Mine Araz
GE HEALTCARE UYDU SEMPOZYUMU
KONUŞMACI
*PET/CT Aksiyel FOV ve MotionFree Upgrade Sonrası Klinik Deneyimler
Başlangıç Saati
16:20
Bitiş Saati
16:40
Nuri Arslan
İNTRAARTERİYEL RADYONÜKLİD TEDAVİLERDE YENİLİKLER
KONUŞMACI
*Ho-166 Mikrosferle Radyoembolizsayon, Farklılıklar Yenilikler (MOLTEK)
Başlangıç Saati
15:00
Bitiş Saati
15:30
L. Özlem Atay
PET/MR KURS (SANTRAL SİNİR SİSTEMİ)
*KURS KOORDİNATÖRÜ
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
PET/MR KURS (KARACİĞER ve PROSTAT)
*KURS KOORDİNATÖRÜ
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
Aslı Ayan
PANEL: COVİD-19 SÜRECİNDE NÜKLEER TIP HASTA YÖNETİMİ
KONUŞMACI
*Nükleer Tıp İşleyişinde Hasta ve Personele Yönelik Bulaştan Korunma Yöntemleri
Başlangıç Saati
14:20
Bitiş Saati
14:40
Nerses Bebek
EPİLEPSİ
KONUŞMACI
*Epilepsiyi Anlamak; Klinisyen Perspektifi, Nükleer Tıptan Beklentiler
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
09:30
Rabia Lebriz Beşli
PET/MR KURS (KARACİĞER ve PROSTAT)
KONUŞMACI
*Prostat
Başlangıç Saati
14:45
Bitiş Saati
15:30
Bedriye Elvan Bilgin
ÖDÜL TÖRENİ
KONUŞMACI
*
Başlangıç Saati
16:00
Bitiş Saati
17:00
Murat Fani Bozkurt
ÖNCE ZARAR VERME
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
12:30
ÖNCE ZARAR VERME
KONUŞMACI
*Lu-177/Y-90 DOTApeptid Tedavisi
Başlangıç Saati
11:45
Bitiş Saati
12:30
Gamze Çapa Kaya
AÇILIŞ KONUŞMASI
KONUŞMACI
*AÇILIŞ KONUŞMASI
Başlangıç Saati
08:30
Bitiş Saati
08:50
TNTD PROF. DR. SUPHİ ARTUNKAL ÖDÜL OTURUMU
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
12:30
Tevfik Fikret Çermik
MOLTEK UYDU SEMPOZYUMU
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:40
Hakan Demir
TNTD GENÇ ARAŞTIRMACI ÖDÜL OTURUMU
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
10:30
Nevit Dilmen
YAPAY ZEKA VE MAKİNE ÖĞRENMESİ; TEHDİT Mİ? FIRSAT MI?
KONUŞMACI
*Radyolojide Yapay Zeka Uygulamaları
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
09:30
Gülay Durmuş Altun
EĞİTİM ÜST KURULU TOPLANTISI - Bu toplantı için yetki sınırlaması olduğundan toplantıya katılmak için nükleer tıp eğiticileri whatsaap grubundaki size iletilen ıdyi kullanabilirsiniz.
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
16:00
Bitiş Saati
17:00
Umut Elboğa
MOLTEK UYDU SEMPOZYUMU
KONUŞMACI
*Ga-68 FAPI Görüntüleme
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:40
Özdeş Emer
RADIOGUIDED CERRAHİDE GÜNCEL DURUM ve YENİ YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Tiroid ve Paratiroid Cerrahisi
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
Stefano Fanti
ECZACIBAŞI MONROL UYDU SEMPOZYUMU
KONUŞMACI
*PMSA and Beyond: Present and Future of Nuclear Medicine
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:40
Gamze Gököz Doğu
GEP-NET HASTA YÖNETİMİNDE TERANOSTİK YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*NETTER-1 Verilerini Anlama ve Yorumlama
Başlangıç Saati
09:30
Bitiş Saati
10:00
Levent Kabasakal
MOLEKÜLER GÖRÜNTÜLEME ve TEDAVİDE YENİ YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Prostat kanserinde Ac-225 PSMA tedavisi
Başlangıç Saati
12:30
Bitiş Saati
12:30
ECZACIBAŞI MONROL UYDU SEMPOZYUMU
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:40
Anatoliy Kalinovskiy
YAPAY ZEKA VE MAKİNE ÖĞRENMESİ; TEHDİT Mİ? FIRSAT MI?
KONUŞMACI
*Artificial Intelligence in PET and SPECT: Latest Clinical Innovations (SIEMENS HEALTHINEERS)
Başlangıç Saati
09:55
Bitiş Saati
10:20
Kamil Karaali
EPİLEPSİ
KONUŞMACI
*Epilepside MRG Yaklaşımları
Başlangıç Saati
09:30
Bitiş Saati
10:00
Seyhan Karaçavuş
YAPAY ZEKA VE MAKİNE ÖĞRENMESİ; TEHDİT Mİ? FIRSAT MI?
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
10:50
YAPAY ZEKA VE MAKİNE ÖĞRENMESİ; TEHDİT Mİ? FIRSAT MI?
KONUŞMACI
*Radiomics
Başlangıç Saati
09:30
Bitiş Saati
09:55
Suna Kıraç
PANEL: COVİD-19 SÜRECİNDE NÜKLEER TIP HASTA YÖNETİMİ
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
Serkan Kuyumcu
GE HEALTCARE UYDU SEMPOZYUMU
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
16:00
Bitiş Saati
17:10
GE HEALTCARE UYDU SEMPOZYUMU
KONUŞMACI
*Nükleer Kardiyolojide CZT SPECT ve Miyokard Kan Akımının Değerlendirilmesi
Başlangıç Saati
16:40
Bitiş Saati
17:10
Tunç Öneş
İNTRAARTERİYEL RADYONÜKLİD TEDAVİLERDE YENİLİKLER
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
İNTRAARTERİYEL RADYONÜKLİD TEDAVİLERDE YENİLİKLER
KONUŞMACI
*Y-90 Mikroküre Tedavisinde Yeni Yaklaşımlar (Kime Ablatif Kime Palyatif)
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:30
Elgin Özkan
MOLEKÜLER GÖRÜNTÜLEME ve TEDAVİDE YENİ YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*F-18 Bağlı Yeni Radyofarmasötiklerle Ufuk Turu ( ECZACIBAŞI MONROL )
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
İlhan Öztop
GEP-NET HASTA YÖNETİMİNDE TERANOSTİK YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Tedavi Kararında Yaklaşımlar, Seçenekler
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
09:30
Mehmet Reyhan
ÖNCE ZARAR VERME
KONUŞMACI
*I-131 Tiroid Kanseri Tedavisi
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:45
Bilge Volkan Salancı
EPİLEPSİ
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
10:30
EPİLEPSİ
KONUŞMACI
*Preictal, Ictal ve Postictal Nükleer Tıp Görüntüleme
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:30
Abdullah Sayıner
PANEL: COVİD-19 SÜRECİNDE NÜKLEER TIP HASTA YÖNETİMİ
KONUŞMACI
*COVID-19 Enfeksiyonu Kliniği, Bulaş Yolları ve Epidemiyolojisi Hakkında Güncel Bilgiler
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:20
Haluk Sayman
MOLEKÜLER GÖRÜNTÜLEME ve TEDAVİDE YENİ YAKLAŞIMLAR
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
12:30
MOLEKÜLER GÖRÜNTÜLEME ve TEDAVİDE YENİ YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Tiroid Kanserinde Kişiselleştirilmiş Tedavi
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
Çiğdem Soydal
İNTRAARTERİYEL RADYONÜKLİD TEDAVİLERDE YENİLİKLER
KONUŞMACI
*Dozimetrik Çalışmalar Ne Sağlıyor?
Başlangıç Saati
14:30
Bitiş Saati
15:00
PET/MR KURS (KARACİĞER ve PROSTAT)
KONUŞMACI
*Karaciğer
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:45
Kerim Sönmezoğlu
PET/MR KURS (SANTRAL SİNİR SİSTEMİ)
*KURS KOORDİNATÖRÜ
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
PET/MR KURS (KARACİĞER ve PROSTAT)
*KURS KOORDİNATÖRÜ
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
15:30
Bülent Turgut
PANEL: COVİD-19 SÜRECİNDE NÜKLEER TIP HASTA YÖNETİMİ
KONUŞMACI
*COVID-19 Pandemisi Gölgesinde Nükleer Tıp Uygulamaları
Başlangıç Saati
14:40
Bitiş Saati
15:00
Zeynep Yapar
GEP-NET HASTA YÖNETİMİNDE TERANOSTİK YAKLAŞIMLAR
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
10:30
GEP-NET HASTA YÖNETİMİNDE TERANOSTİK YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Lu-177 Tedavisi ile Gelinen Nokta, Ne Değiştirdik?
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:30
Ülkem Yararbaş
RADIOGUIDED CERRAHİDE GÜNCEL DURUM ve YENİ YAKLAŞIMLAR
*MODERATÖR
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
12:30
RADIOGUIDED CERRAHİDE GÜNCEL DURUM ve YENİ YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Meme Kanseri Cerrahisi
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
Burçak Yılmaz
RADIOGUIDED CERRAHİDE GÜNCEL DURUM ve YENİ YAKLAŞIMLAR
KONUŞMACI
*Prostat Kanseri Cerrahisi
Başlangıç Saati
12:00
Bitiş Saati
12:30